O nas

FILOZOFIA MARKI

WEARDAY to platforma do zaprezentowania kolekcji kapsułowych różnych brandów niedostępnych w Europie. Formuła platformy to concept, który będzie prezentował zaledwie kilka kolekcji rocznie, kilku brandów. Pragniemy przybliżyć wspaniałe projekty z innych regionów świata, w innym stylu, designie i w limitowanej edycji. Nasi specjaliści wybierają zamknięte kolekcje, aby je Wam zaprezentować. Mamy nadzieję, że uda nam się zaspokoić apetyty głodnych modowych inspiracji.Chcemy zaprezentować trendy, które zapewnią perfekcyjną stylizację na każdy dzień. Na formalne spotkania biznesowe doskonale sprawdzi się wyrafinowana i perfekcyjnie zaprojektowana kolekcja z wysokogatunkowych materiałów o niepowtarzalnym designie jak Cacharel i USPA PREMIUM, natomiast podstawowa linia USPA znakomicie nadaje się do mniej formalnych spotkań, a Hummel kierujemy w stronę lifestylowych aktywności.

CACHAREL

Na świecie uważany jest za symbol elegancji, modernizmu i sztuki eleganckiego ubierania się. Cacharel przyjął prosty, ale wysokiej jakości i zróżnicowany wygląd, który wspiera jego stylową postawę funkcjonalnymi detalami. Marka to niezastąpiony wybór mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą, kochają odkrywać, ale jednocześnie są wyrafinowani i przywiązują wagę do designu i jakości ukrytej w szczegółach. Wszystkie detale, z których składa się kolekcja Cacharel, od dłuższego czasu przechodzą przemianę i składają się na subtelny wygląd i niepowtarzalną jakość. Cacharel jest teraz Twoim mężczyzną i odzwierciedla również różne oblicza podróżnika: towarzyskiego, pewnego siebie, odnoszącego sukcesy w pracy, wrażliwego na świat, w którym żyje, naturalnego i kochającego odkrywanie, a projekty kolekcji, które towarzyszą każdej chwili, są prezentowane z koncepcją Traveler Style, która eksploruje różne regiony świata.

U.S. POLO ASSN.

Założona w USA w 1890 roku firma US Polo Assn. jest przedstawicielem sportu polo w Ameryce i Kanadzie. Marka, która narodziła się ze sportu polo, znanego historycznie jako sport królów i szlachty , czerpie inspirację z tego sportu i stylu życia, który oferuje w swoich kolekcjach. Klasyczne amerykańskie US Polo Assn. z paletą niesamowitych kolorów i herbów również wspierają ten styl, odzwierciedlając ducha sportu. Marka US Polo Assn., która swoimi oryginalnymi, wygodnymi i stylowymi modelami przemawia do kobiet, mężczyzn i dzieci w każdym wieku, jest ulubioną marką zarówno młodzieży, jak i rodzin. Czerpie inspirację z tego sportu i stylu życia, który oferuje w swoich kolekcjach. 

Zrównoważony rozwój jest koniecznością również dla projektanta, jako główny powód wymieniając ochronę planety, trwałość i długowieczność: „Jako przemysł tekstylny musimy sprawić, by wszystko było zrównoważone… nie mamy już miejsca na składowanie śmieci. Dla niej zrównoważony rozwój to sposób myślenia”.

HUMMEL

HUMMEL to perfekcyjne połączenie LIFESTYLE, RETRO i STREET STYLE który oferuje funkcjonalną i nowoczesną odzież. Kolekcje zawierają wysokiej jakości produkty wykonane z technicznych tkanin, zapewniających wygodę i odpowiednią przepuszczalność powietrza. HUMMEL angażuje się również w zrównoważoną produkcję, korzystając z materiałów pochodzących z recyklingu oraz bawełny organicznej. W produktach HUMMEL znajdziesz rozwiązania, które ułatwią Ci codziennosć i pozwolą osiągnąć pefekcję w twoich stylizacjach. Prosty, skandynawski minimalizm ale jednocześnie modny design pozwala na noszenie ubrań Hummel nie tylko na co dzień ale także podczas bardziej wymagających aktywności. Nasza odzież lifestylowa jest również przyjazna środowisku, co jest dla nas niezwykle ważne. Wierzymy, że każdy zasługuje na odzież, która pozwoli poczuć się pewnie i pięknie. Dlatego nasze produkty są dostępne w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. 

„Wszystkie relacje, które utrzymujemy w naszym życiu – ze sobą, z naszymi przyjaciółmi, z naszymi myślami, z naszymi ubraniami, z naszymi szafami – muszą trwać dłużej. To jest główny osobisty cel w życiu”.

WEARDAY

KLIF GDYNIA

Al. Zwycięstwa 256,
81-525 Gdynia
Godziny
Poniedziałek – Sobota: 8:00–21:00
Niedziela: Zamknięte

Email: office@wearday.eu